Skocz do zawartości

Tarcza hybrydowa


Shinigami

Polecane posty

Proponuje zwiększyć % szansy na zrobienie tarczy hybrydowej z racji że do wytworzenia potrzeba aż 5x tarcze+9 z czego 2 tarcze ulepszane perłami.
Przy 30% jest to na tyle ryzykowne że większość uważa to za nie opłacalne.

tarc.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteś jedyna osoba a reszta pewnie nie próbowała bo mając okragłą +9 lepiej probować tarcze 35-69 robić 😜

A jesteś na nie bo Ci fartem weszła. Jakby spalilo byłbyś na tak 🙂

  • Lubię To 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Shinigami napisał:

No to jesteś jedyna osoba a reszta pewnie nie próbowała bo mając okragłą +9 lepiej probować tarcze 35-69 robić 😜

A jesteś na nie bo Ci fartem weszła. Jakby spalilo byłbyś na tak 🙂

No nie będę mówił że nie masz racji bo po części masz.

Chociaz tarcze okrągła można wyrwać już za 250kk bo dzisiaj widziałem 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2024 o 09:44, Brylka napisał:

Jestem na nie, bo niektórym udało się już to zrobić i byłoby to trochę nie fair.

Poza tym może i lepiej że jest ciężko, bo chociaż jest w cenie każda tarcza

Zapominasz. że jest to zabawa dla  tryhardów, bo oni są w stanie zrobić próbę przerobienia tej tarczy

Bardzo wątpię, że ludzie którzy nie mają duzo wolnego czasu na gre bedą próbowali ja zrobic na 30% gdzie koszty zrobienia samej tarczy smoka i okrągłej są dosyć spore, a jak juz taka osoba bedzie na to farmic tydzien i jej spali to skonczy gre xD 

osobiscie dla mnie te % sa chore, i nie zaslaniaj sie tym ze ludzie juz to robili i było by to nie fair xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hoogluumph napisał:

osobiscie dla mnie te % sa chore, i nie zaslaniaj sie tym ze ludzie juz to robili i było by to nie fair xD

No niestety takie informacje dostałem, że nie zmienią % bo rzekomo komuś już udało sie wbić. 

@Rain @BuLL to zostaje jak jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą tarcze tylko ciężko wytworzyć, a ulepszanie do +9 jest już łatwe, i biorąc po uwagę, że lepszej tarczy pvm już nie będzie to nie możemy tego ułatwić 

image.png
image.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...