Skocz do zawartości

Serwer ma potencjał


Mysiek

Polecane posty

Cześć, 

Gram troszkę na serwerze, ale widać, że źle się dzieje z aktywnością graczy. 

Czy są przewidziane jakieś ruchy żeby go rozbrykać? 🙂 Czy jest ktoś z administracji kto mógłby zdradzić jakieś kroki, jeśli mają być podejmowane? 

Pozdrawiam, Mati 😉

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może macie racje, może nie. Ciekaw jestem co ma administracja na ten temat do powiedzenia. Nie zawsze da się wszystko zrobić od razu i czasami na wszystko potrzeba czasu a serwer stoi mozna powiedzieć chwilę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może event wielkanocny w najbliższym czasie coś rozrusza i zwiększy napływ graczy. No i pewnie fajnie na początek, żeby zapowiedziane na weekend eventy się odbyły (oponki, cyrk), bo byłoby to coś nowego. A znając życie, to dzień przed zmienią w kalendarzu na ZUO czy tanaki xd 

Ale ogólnie +1 i jestem ciekaw czy doczekamy się tu odpowiedzi @Rain lub kogoś innego, czy są jeszcze jakieś plany reklamy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest Taka ze Rain jest bogu ducha winny , tylko ten niedoje.bany Bull/Mat/Pain    ktorzy sa odkeljencami   nie rozumiem po co on z nimi po raz ktorys robil serwer wiedzac ze to de.bile

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie sprzeda nic nie zrobi i będzie miał coraz bardziej wyjebane tak było jest i będzie. Oni kompletnie nie nadają się do prowadzenia serwa więc polecam wam przestać wgl mieć jakiekolwiek nadzieję że cokolwiek się tutaj zmieni i przede wszystkim jak puści jakieś info raz na dwa dni przestać w to wierzyć. Ludzie rozumiem raz może się tak zdarzyć ale to kolejny serwer na którym oni pokazują dokładnie to samo więc jedyne wyjście to wyjście z tego serwa polecam wszystkim. A ta administracja to nadaje się jedynie żeby ich przeciągnąć ryjem po asfalcie za ten zmarnowany czas ludzi i kompletny brak reakcji na życie serwera. Jestem pewny że na następnej edycji która zapewne wystartuje jak skończą się pieniążki z tej to osób na początku będzie tyle co jest aktualnie. Wyjebcie te eq na glebe jak nie umiecie przestać wchodzić jak ja i enjoy nadchodzącą Wielkanoc świry 😁

  • Lubię To 1
  • Denerwujesz mnie 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to podziwiam tylko tych Tutow bo podejrzewam że oni usuwają te posty ze ciągle mają nadzieję że coś się zmieni. No chyba że to rain jest na tyle ambitny że wieczorkiem raz na dwa dni jednak wbije na forum i trochę poczysci w co wątpię xdd

  • Lubię To 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...