Skocz do zawartości

BODY 86LVL FULL IS Z EQ


rydernigga

Polecane posty

Na koncie znajduje się woj body na 86 lvlu z eq jak na zdjęciach. Aura na P, biolog jest na czerwonych konarach duchodrzewa, 30 poziom konia.

Załączone eq jest zrobione pod DT/grotę. Dt, niebieską śmierć i azraela robi się bez problemu. Truta +8 41sr i Żal +8 39sr pod szycie i siłe. Stalka 8 pod grotę, 2 tarcze +9 na 61lvl, 2x ebo+9, kozaki +8.

Na koncie jest też 355 sm. Kostium z fryzurą pod pve do jeszcze na pół miesiąca gry.

Zwierzak boczuś na prawie 14 dni. Pieczęć manu na jeszcze 20 dni, do tego dzik wojenny na 29 dni i szarżujący tygrys też na 29 dni. Krótko mówiąc ma FULL IS.

Jak widać na zdjęciach na koncie jest dużo ulep, dopałek i sporo itemów dla dropków wojów. Oprócz itemów ze zdjęć jest też dużo ulepszaczy na eq na niższe poziomy.

Do konta mogę dorzucić też kilka kont z czystymi 40lvlami do afk w DT.

Kontem cały czas gram, nic z załączonego eq nie zniknie, co najwyżej ulepszy się trutka/żal/stalka na wyższy poziom. Zachęcam do zadawania pytań.

W konto było włożone sporo kasy, na itemy i na IS aczkolwiek cena podlega negocjacji.

Link do zdjęcia ze screenami w lepszej jakości: https://www.mediafire.com/view/e5ilpu37uz4yt6y/konto2.jpg/file

Po zakupie przesyłam login i hasło do konta i potwierdzam zmianę maila. Istnieje opcja sprzedaży poprzez allegro po pokryciu kosztów prowizji.

Konto sprzedaję ponieważ za moment nie będę miał czasu na grę i mam nadzieję, że trafi w jakieś dobre ręce bo gra nim sprawia mnóstwo frajdy i satysfakcji.

konto1.jpg

konto2.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...