Skocz do zawartości

Weterani


Burza02

Polecane posty

Zapraszam serdecznie do gildii Weterani (Jinno).
Będzie na razie kilka osób, które grały na Gromo i/lub Galaktarze S1, ale z pewnością dojdzie wielu graczy w trakcie gry. Kontakt priv na forum, Discordzie (nick: burza02) lub w grze pod nickiem [TUT]Burza02.
Grałem na Gromo ponad 2 lata i na Galaktarze S1 od startu, więc o serwie wiem niemal wszystko 🙂. W gildii czeka Was aktywny kanał gildyjny na Discordzie, wspólne zbijanie bossów, legend, turnieje gildijne, pomoc w robieniu EQ, rabaty przy handlu ze mną, kowal i alchemik gildyjny (2,22x tańsze ulepszanie niż u innej gildii, większa szansa na przetop, a zapłata w yang x% z całkowitej kwoty na wybudowanie terenu = x% zysku), podpowiedzi na Konkursie OX i wiele innych 🙂. Oferuję również niepowtarzalną okazję do nauczenia się układania kostki Rubika, którą średnio układam w 13-15 sekund, a jedną ręką w 24-26 🙂.
Wymagania: aktywność, kultura osobista i gry, mile widziany Discord.

  • Lubię To 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pewnym czasie od startu jak się wszystko ustabilizuje i będzie czas to bardzo chętnie nauczę jak ułożyć i potem progresować i śmigać jak Max Park, Tymon Kolasiński, Yiheng Wang czy Ruihang Xu 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.02.2024 o 15:58, Siedemnastka napisał:

Zakłamana ładnie ta prezentacja, burza jako lider czemu nie napiszesz prawdy jak byłeś dymany jak suka na legendzie i płaciłeś mi 70kk za pozwolenie bicia legendy? Bądź obiektywny bo teraz stawka pójdzie w góre

czytam i nie wierze, pojazd w uj.......... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KhoMha napisał:

Nie czytaj co ten 17stka pisze, on ma rozdwojenie i jest chory psychicznie

Nie mi oceniać graczy, ale  to co pisze siedemnastka i dalsze śledzenie innych wypowiedzi, śmiem mówić że jest troszkę niepoczytalny, @KhoMha pamietaj płaczą ci, co oprócz wpierdolu nie osiągneli nic wiecej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.02.2024 o 15:58, Burza02 napisał:

Z wiekiem coraz trudniej, czasu też każdy może nie zawsze ma, ale praktycznie każdy może nauczyć się układać poniżej 15 sek 😉

nie da rady w 15s']

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem z 5 podejść, ale blinda się nie nauczyłem, 2x2x2 tylko ze 3 razy się udało, a tak to 3x3x3 CFOP 121 algorytmów, ale ja z zaawansowanym F2Lem dodatkowo znam z 30 algów, pełny COLL 26 algów, z 15 lepszych algów na OLL, z 18 lepszych algów/na lewą rękę/na inną pozycję PLL, więc min. 210 algorytmów 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...