Skocz do zawartości

Regulamin Turnieju Gildii


Rain

Polecane posty

Ogólna organizacja przebiegu Turnieju Gildii
§1.1 Poziomy postaci klasyfikujące się pod dany przedział do Turnieju Gildii wyglądają następująco:
1) 35-69
2) 70-85
3) 86-99
§1.2 Walka odbywa się na mapie Arena Wojen Gildii i trzeba ją wywołać przy użyciu opcji z panelu "Okno Gildii" > "Wypowiedz Wojną". Liderzy muszą to zrobić w wyznaczonym czasie podanym w prywatnej wiadomości przez członka teamu z rangą [GA], w przypadku utrudnień z którejś strony np. lider offline, lub odrzucanie wojny, Gildia winna w tej kwestii zostanie zdyskwalifikowana z całego turnieju.
§1.3 Gildia musi wystawić 8 postaci na daną walkę i w jej trakcie nie może robić zmiany składu. Natomiast zmiana składu gildii jest dozwolona na kolejną walkę z kolejną gildią. Istnieje możliwość rozszerzenia ilości postaci biorących udział w walce, ale tylko za zgodą obu Gildii, które będą ze sobą walczyć.
§1.4 Pojedynki odbywają się na zasadzie każdy z każdym. Oznacza to, że każda gildia musi odbyć pojedynek z pozostałymi, które biorą udział w danym przedziale.
§1.5 W jednym momencie trwa tylko jedna bitwa. Które gildie jako pierwsze walczą określa harmonogram dostępny w temacie ogłaszającym dany Turniej Gildii po zakończeniu zapisów zgłoszonych Gildii, i odbywa się począwszy od najniższego przedziału, a kolejny przedział rozpocznie się po zakończeniu niższego.
§1.6 Osoby posiadające kilka postaci kwalifikujących się do różnych przedziałów mogą brać udział w więcej niż jednym przedziale.
§1.7 Warunkiem odbycia się danego przedziału są przynajmniej dwie zapisane gildie.
§1.8 Do momentu zakończenia zapisów gildii do turnieju można rozdzielać się na kilka gildii, ale przechodzenie między nimi w trakcie trwania turnieju jest zakazane. Taka sytuacja będzie traktowana jako oszustwo administracji i utrudnianie eventu. Łamanie tej zasady będzie zdecydowanie świadome, więc karą w tym przypadku będzie permanentna blokada konta.
§1.9 Dana Gildia oraz postacie z nią powiązane mogą wystąpić tylko w jednym przedziale poziomowym.
§1.10 Zakazuje się brania udziału w Turnieju tzw. "słupom". Jeśli administracja uzna daną Gildię jakoby wystawiła do walki puste postacie, wówczas Gildia zostanie zdyskwalifikowana z Turnieju i nie otrzyma żadnych nagród.

Zasady określające wyniki
§2.1 Ilość zwycięstw ma decydujące znaczenie - na tej podstawie wybierany jest zwycięzca i określane zajęte miejsca.
§2.2 Jeżeli okaże się, że dwie Gildie mają taką samą ilość zwycięstw wówczas decyduje wynik z bezpośredniego starcia.
§2.3 W przypadku posiadania przez kilka Gildii takiej samej ilości zwycięstw - decydują pomniejsze punkty.
- Punkty pomniejsze są punktami, które uzyskała dana Gildia podczas bitwy. Przykładowo: Jeżeli Gildia X wygra wojnę przeciwko Gildi Y z wynikiem: 100:80, wynik końcowy liczony jest na podstawie sumy różnicy tych punktów.

Zasady dotyczące bitwy
§3.1 Walka rozpoczyna się po ogłoszeniu przez Administratora gotowości obu stron Liderom danych Gildii.
§3.2 Walka odbywa się tylko i wyłącznie na środku mapy Areny Wojen Gildii, granicą tejże strefy są bramy.
§3.3 Od momentu rozpoczęcia walki, uczestnik nie może opuszczać strefy walki (wychodzić za bramę). Taka sytuacja będzie skutkowała wydaleniem danego uczestnika z bitwy i gildia którą reprezentuje będzie musiała kończyć bitwę w osłabieniu.
§3.4 Lider Gildii, która walczyła w aktualnie trwającym turnieju ma prawo do odczekania na upływ czasu aktywnych odpałów członków swojej gildii, aby uniknąć sytuacji, gdzie w trakcie kolejnej bitwy skończy się czas odpałów. Maksymalny czas odczekania to 30 minut.
§3.5 Nie ma możliwości przerwania rozpoczętego pojedynku Gildii i restartu z powodu "braku gotowości" itp.
§3.6 Nie oddajemy walk walkowerem. Gildia, która zdecyduje się na taki krok, zostanie wydalona z Turnieju.
§3.7 Zabrania się z korzystania z kostiumów, fryzur i innych przedmiotów dostępnych tylko podczas eventów.
§3.8 W trakcie trwania turnieju zabrania się pożyczania/przekładania eq postaci z innej gildii na swoim i innym przedziale.
§3.9 Uczestnicy mogą używać wszystkich rzeczy typu "odpały" itp. które działają na mapie Arena Wojen Gildii.

Kary
§4.1 W przypadku losowego (nie celowego) złamania któregoś z punktów Regulaminu Turnieju Gildii uczestnik dostaje ostrzeżenie od członka teamu z rangą [GM], [SGM] lub [GA], jeśli po ostrzeżeniu ponownie złamie daną zasadę to zostanie wyrzucony z całego turnieju, a gildia, którą reprezentuje będzie musiała kończyć bitwę w osłabieniu.
§4.2 W przypadku celowego łamania Regulaminu Turnieju Gildii przez gracza, jego działanie zostanie uznane jako szkodliwe dla serwera i gracz otrzyma permanentną blokadę konta, a gildia którą reprezentuje będzie musiała dokończyć daną bitwę w osłabieniu.

  • Dzięki! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...